All entries of this event
Scorpions Cup 2016 - International Martial Arts Championship
Search:
Team
Entries
Profile
Categories
ASKÖ Kickbox-Center Graz(ASKÖ KBC Graz)
AUSTRIA (AUT)
Stacher Sonja
PF01 Point Fighting Grand Champion Ladies Open Class
ASKÖ Kickbox-Center Graz(ASKÖ KBC Graz), AUSTRIA (AUT)
Stacher Sonja
PF14 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -55 kg
ASKÖ Kickbox-Center Graz(ASKÖ KBC Graz), AUSTRIA (AUT)
Stacher Sonja
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
ASKÖ Kickbox-Center Graz(ASKÖ KBC Graz), AUSTRIA (AUT): Total entries: 3 Total athletes 1
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten)
AUSTRIA (AUT)
Bründl Roman
PF02 Point Fighting Grand Champion Men Open Class
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten), AUSTRIA (AUT)
Bründl Roman
PF41 Point Fighting Men 19 Years & Over -89 kg
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten), AUSTRIA (AUT)
Bründl Roman
PF42 Point Fighting Men 19 Years & Over -94 kg
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten), AUSTRIA (AUT)
Leitner Michael
PF40 Point Fighting Men 19 Years & Over -84 kg
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten), AUSTRIA (AUT)
Leitner Michael
PF46 Point Fighting Men 30 Years & Over -80 kg
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten), AUSTRIA (AUT)
Leitner Michael
PF47 Point Fighting Men 30 Years & Over +80 kg
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten), AUSTRIA (AUT)
Wechselberger Johanna
PF17 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -70 kg
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten), AUSTRIA (AUT)
Wechselberger Johanna
PF18 Point Fighting Ladies 16 Years & Over +70 kg
HSK Kickboxing Hopfgarten(HSK Hopfgarten), AUSTRIA (AUT): Total entries: 8 Total athletes 3
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC)
AUSTRIA (AUT)
Aigner Jasmin
PF07 Point Fighting Girls U13 -47 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Aigner Jasmin
PF08 Point Fighting Girls U13 +47 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Erjan Bastian
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Gapp Linda
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2005/2006
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Gapp Linda
PF03/05 Point Fighting Girls U13 -28/-37
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Handle Raffaela
PF08 Point Fighting Girls U13 +47 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Heim Lisa
PF11 Point Fighting Cadets U16 female -55 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Heim Lisa
PF14 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -55 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Jubecic Natasa
PF09 Point Fighting Cadets U16 female -46 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Jubecic Natasa
PF10 Point Fighting Cadets U16 female -50 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Klausner Benedict
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Kreidl Georg
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Kreidl Georg
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Kreidl Stefan
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Kreidl Stefan
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Kreidl Veronica
PF09 Point Fighting Cadets U16 female -46 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Kreidl Veronica
PF10 Point Fighting Cadets U16 female -50 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Lovric Marko
PF43 Point Fighting Men 19 Years & Over +94 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Petrovic Vladimir
PF19 Point Fighting Boys U13 -28 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Rakic Marco
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Salzburger Noel
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Salzburger Noel
PF22 Point Fighting Boys U13 -42 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Stanic Aleksandar
PF30 Point Fighting Juniors U19 male -63 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT)
Stanic Aleksandar
PF31 Point Fighting Juniors U19 male -69 kg
JP MARTIAL ARTS(TEAM PROSIC), AUSTRIA (AUT): Total entries: 24 Total athletes 15
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz)
AUSTRIA (AUT)
Baldauf Chiara
PF12 Point Fighting Cadets U16 female -60 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Baldauf Chiara
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Folladori Laura
PF12 Point Fighting Cadets U16 female -60 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Folladori Laura
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Karahan Hasan
PF26 Point Fighting Cadets U16 male -52 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Karahan Hasan
PF27 Point Fighting Cadets U16 male -57 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Nazilli Emirhan
PF24 Point Fighting Boys U13 +47 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Poppler Leonie
PF08 Point Fighting Girls U13 +47 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Schwendinger Paul
PF25 Point Fighting Cadets U16 male -47 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Schwendinger Paul
PF26 Point Fighting Cadets U16 male -52 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Wiesner Fynn
PF19 Point Fighting Boys U13 -28 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Zechmann Pia
PF12 Point Fighting Cadets U16 female -60 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Zechmann Pia
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Ziegler Jonas
PF28 Point Fighting Cadets U16 male -63 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT)
Ziegler Jonas
PF29 Point Fighting Cadets U16 male +63 kg
Kampfsportunion Black Dragon - Bregenz(KSU Black Dragon-Bregenz), AUSTRIA (AUT): Total entries: 15 Total athletes 9
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard)
AUSTRIA (AUT)
Cebe Orhan
PF30 Point Fighting Juniors U19 male -63 kg
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard), AUSTRIA (AUT)
Cebe Orhan
PF31 Point Fighting Juniors U19 male -69 kg
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard), AUSTRIA (AUT)
Schuster Dominik
PF40 Point Fighting Men 19 Years & Over -84 kg
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard), AUSTRIA (AUT)
Schuster Dominik
PF41 Point Fighting Men 19 Years & Over -89 kg
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard), AUSTRIA (AUT)
Schuster Julian
PF28 Point Fighting Cadets U16 male -63 kg
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard), AUSTRIA (AUT)
Schuster Julian
PF29 Point Fighting Cadets U16 male +63 kg
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard), AUSTRIA (AUT)
Schuster Julian
PF30 Point Fighting Juniors U19 male -63 kg
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard), AUSTRIA (AUT)
Verschnig Fabian
PF32 Point Fighting Juniors U19 male -74 kg
Karate + Kickbox UNION Hard(KKU Hard), AUSTRIA (AUT)
Verschnig Fabian
PF33 Point Fighting Juniors U19 male -79 kg
Karate + Kickbox UNION Hard[1](KKU Hard[1]), AUSTRIA (AUT): Total entries: 9 Total athletes 4
KC-Kruckenhauser(KCK)
AUSTRIA (AUT)
Benedetti Anna
PF01 Point Fighting Grand Champion Ladies Open Class
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Benedetti Anna
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Benedetti Anna
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Bernard Benjamin
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Ellmerer Martin
PF34 Point Fighting Juniors U19 male -84 kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Ellmerer Martin
PF40 Point Fighting Men 19 Years & Over -84 kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Judem Daniel
PF25 Point Fighting Cadets U16 male -47 kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Lutterlotti Selina
PF12 Point Fighting Cadets U16 female -60 kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Zeinzinger Matthias
PF25 Point Fighting Cadets U16 male -47 kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT)
Zeinzinger Matthias
PF26 Point Fighting Cadets U16 male -52 kg
KC-Kruckenhauser(KCK), AUSTRIA (AUT): Total entries: 10 Total athletes 6
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC)
EGYPT (EGY)
Abdou Mohamed
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Abouahmed Islam
KTD10 Kata Juniors Boys - U18 open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Ekila Islam
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Eldakhmisy Zakarya
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Elgewily Yasmin
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Hassanin Ahmed
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Hegazy Ibrahim
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Mahmoud Eldakhmisy
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Raslan Ahmed
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Shaaban Abdalla
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Shalaby Ahmed
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY)
Shalaby Moustafa
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Kom Hamada Youth center developed club(KHYC), EGYPT (EGY): Total entries: 12 Total athletes 12
TDO Crew(TDO )
FRANCE (FRA)
Gassmann Thibault
MWF03 Music Weapon Forms Seniors open
TDO Crew(TDO ), FRANCE (FRA)
Gassmann Thibault
XMA02 Xtreme Martial Arts Forms open
TDO Crew(TDO ), FRANCE (FRA): Total entries: 2 Total athletes 1
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate)
GEORGIA (GEO)
basaria nika
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
basaria nika
GCW03 Grand Champion Weapon Forms Adults +18
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
beroshvili ilia
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
beroshvili ilia
CSD03 Self Defense Seniors Black Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
janelidze daviti
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
janelidze daviti
HTF19 Traditionel Forms Seniors Gentleman Black Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
khelashvili maia
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
khelashvili maia
KTD11 Kata Seniors Ladies open
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
mangoshvili gocha
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
mangoshvili gocha
PF39 Point Fighting Men 19 Years & Over -79 kg
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
skhirtladze ana
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO)
skhirtladze ana
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
Gerogian Martial Arts Confederation(Georgian Karate), GEORGIA (GEO): Total entries: 12 Total athletes 6
1. KARATE CLUB BAYERWALD (1. KC BAYERWALD)
GERMANY (GER)
Baumgartner Lena
HTF07 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 brown and up belts
1. KARATE CLUB BAYERWALD (1. KC BAYERWALD), GERMANY (GER)
Baumgartner Lena
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
1. KARATE CLUB BAYERWALD [1](1. KC BAYERWALD[1]), GERMANY (GER): Total entries: 2 Total athletes 1
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK)
GERMANY (GER)
Gruber Grete
KTD11 Kata Seniors Ladies open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Gruber Maximilian
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Gruber Nelly Jolin
KTD01 Kata Girls B - U9 open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Hobelsberger Julia
KTD11 Kata Seniors Ladies open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Kaser Josef
HTF16 Traditionel Forms Seniors orange/green belts
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Kaser Josef
HTF22 Traditionel Forms Seniors +40 Color Belts
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Kaser Josef
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Killesreiter Andreas
HTF17 Traditionel Forms Seniors blue/brown belts
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Killesreiter Andreas
HTF22 Traditionel Forms Seniors +40 Color Belts
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Killesreiter Andreas
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Killesreiter Timo
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Killesreiter Timo
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
MaGuDo I(Gruber, Hobelsberger, Sportler)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
MaGuDo II(Killesreiter, Sportler, Tiefenböck)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Plach Angelina
KTD03 Kata Girls A - U11 open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Tiefenböck Anna
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Tiefenböck Julia
HTF11 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 blue and brown belts
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER)
Tiefenböck Julia
KTD07 Kata Cadets Girls - U16 open
1. KC Dreiländereck e.V.(1.KC3LÄNDERECK), GERMANY (GER): Total entries: 18 Total athletes 11
All Style Karate Kulmbach(A.S.K. Kulmbach)
GERMANY (GER)
Dörfler Jürgen
CSD03 Self Defense Seniors Black Belts
All Style Karate Kulmbach(A.S.K. Kulmbach), GERMANY (GER)
Nikolic Toni
CSD03 Self Defense Seniors Black Belts
All Style Karate Kulmbach(A.S.K. Kulmbach), GERMANY (GER): Total entries: 2 Total athletes 2
Bavarian Forest Fighter(BFF)
GERMANY (GER)
Berger Leonie
KTD03 Kata Girls A - U11 open
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Loibl Magdalena
KTD03 Kata Girls A - U11 open
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Lorenz Laura Sophia
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Oberemok Alexander
KTD02 Kata Boys B - U9 open
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Oberemok Anna
KTD03 Kata Girls A - U11 open
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Reiner Jasmin
KTD03 Kata Girls A - U11 open
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Wallner Nadine
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Wallner Nadine
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Wallner Nadine
HTF11 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 blue and brown belts
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Wallner Nadine
KTD07 Kata Cadets Girls - U16 open
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Wallner Nadine
TWF07 Traditionel Weapon Forms Juniors Girls - U18 blue and up belts
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER)
Weber Josef
KTD04 Kata Boys A - U11 open
Bavarian Forest Fighter(BFF), GERMANY (GER): Total entries: 12 Total athletes 8
Chinesisch-Deutscher-Kampfkunstverein Erfurt e.V.(CDK-Erfurt)
GERMANY (GER)
Junk Michael
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
Chinesisch-Deutscher-Kampfkunstverein Erfurt e.V.(CDK-Erfurt), GERMANY (GER)
Schweiger John Marc
HTF12 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 blue and brown belts
Chinesisch-Deutscher-Kampfkunstverein Erfurt e.V.(CDK-Erfurt), GERMANY (GER)
Schweiger John Marc
TWF08 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 blue and up belts
Chinesisch-Deutscher-Kampfkunstverein Erfurt e.V.(CDK-Erfurt), GERMANY (GER): Total entries: 3 Total athletes 2
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA)
GERMANY (GER)
Bittner Maximilian
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Gleixner Luca
PF23 Point Fighting Boys U13 -47 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Keller Keshia
PF01 Point Fighting Grand Champion Ladies Open Class
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Keller Keshia
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Keller Keshia
PF17 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -70 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Kuschnir Anatoli
PF02 Point Fighting Grand Champion Men Open Class
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Kuschnir Anatoli
PF41 Point Fighting Men 19 Years & Over -89 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Kuschnir Anatoli
PF42 Point Fighting Men 19 Years & Over -94 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Meyer Domininik
PF02 Point Fighting Grand Champion Men Open Class
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Meyer Domininik
PF37 Point Fighting Men 19 Years & Over -69 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Stahl Felix
PF02 Point Fighting Grand Champion Men Open Class
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Stahl Felix
PF39 Point Fighting Men 19 Years & Over -79 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Stahl Felix
PF40 Point Fighting Men 19 Years & Over -84 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Ullmann Klemens
PF02 Point Fighting Grand Champion Men Open Class
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Ullmann Klemens
PF43 Point Fighting Men 19 Years & Over +94 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Ziebert Christoph
PF31 Point Fighting Juniors U19 male -69 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER)
Ziebert Christoph
PF32 Point Fighting Juniors U19 male -74 kg
Fight Smart Kickbox Academy(FSKA), GERMANY (GER): Total entries: 17 Total athletes 8
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT)
GERMANY (GER)
Anissin Daniel
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Anissin Daniel
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2005/2006
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Anissin Daniel
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Chits Vitali
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Chits Vitali
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Chits Vitali
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2005/2006
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Chits Vitali
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fech Nico
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fech Nico
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fech Nico
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2003/2004
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fech Nico
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fech Nico
TWF04 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 blue and up belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fech Nico
TWF08 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 blue and up belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fengler Dominik
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fengler Dominik
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fengler Dominik
MFF01 Music Freestyle Forms Kids open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fengler Dominik
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2003/2004
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fengler Dominik
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fengler Dominik
TWF04 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 blue and up belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Fengler Dominik
TWF08 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 blue and up belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Hammel Eric
CSD01 Self Defense Juniors open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Hammel Eric
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Hammel Eric
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2005/2006
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Hammel Eric
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Hammel Eric
TWF04 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 blue and up belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Heinz Eduard
CSD01 Self Defense Juniors open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Heinz Eduard
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Heinz Eduard
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2003/2004
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Heinz Eduard
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
HNT Show Team(Chits, Fech, Fengler, Hammel, Köcher, Wunder)
STF01 Show Team Forms open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
HNT Team I(Anissin, Fech, Heinz)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Kautz Christian
MWF03 Music Weapon Forms Seniors open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Kautz Christian
TWF11/12 Traditionel Weapon Forms Seniors Black Belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Kautz Christian
XMA02 Xtreme Martial Arts Forms open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Köcher Thomas
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Köcher Thomas
HTF06 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 green/blue belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Köcher Thomas
MFF01 Music Freestyle Forms Kids open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Köcher Thomas
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2003/2004
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Köcher Thomas
PF22 Point Fighting Boys U13 -42 kg
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Meyer Torben
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Meyer Torben
TWF06 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Schwertfeger Ben
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Schwertfeger Ben
TWF06 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Wunder Dominik
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Wunder Dominik
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Wunder Dominik
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Wunder Dominik
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Zwonarz Steve
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Zwonarz Steve
MFF02 Music Freestyle Forms Juniors open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Zwonarz Steve
MWF02 Music Weapon Forms Juniors Boys
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Zwonarz Steve
MWF03 Music Weapon Forms Seniors open
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER)
Zwonarz Steve
TWF08 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 blue and up belts
Hausbruch Neugrabener Turnerschaft(HNT), GERMANY (GER): Total entries: 52 Total athletes 12
hutoru(hutoru)
GERMANY (GER)
Kuhnert Richard
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
hutoru(hutoru), GERMANY (GER)
Kuhnert Richard
HTF08 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 brown and up belts
hutoru(hutoru), GERMANY (GER)
Kuhnert Richard
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
hutoru(hutoru), GERMANY (GER): Total entries: 3 Total athletes 1
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen)
GERMANY (GER)
Dams Aaron
CSD01 Self Defense Juniors open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Dams Aaron
PF31 Point Fighting Juniors U19 male -69 kg
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Dams Aaron
WBB06 Wood Breaking Boards Juniors Boys - U18 open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Reichle Jolina
FRU01 Rumble Girls B - U9 open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Reichle Jolina
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Reichle Jolina
MFF01 Music Freestyle Forms Kids open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Reichle Jolina
WBB01 Wood Breaking Boards Girls - U11 open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Rieke Thomas
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Rieke Thomas
HTF15 Traditionel Forms Seniors white/yellow belts
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Rieke Thomas
WBB08 Wood Breaking Boards Seniors Gentleman open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Team ASAHI(Reichle, Teichert, Vassallo)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Teichert Laurana
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Teichert Laurana
HTF07 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 brown and up belts
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Teichert Laurana
MFF01 Music Freestyle Forms Kids open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Teichert Laurana
PF03/05 Point Fighting Girls U13 -28/-37
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Teichert Laurana
TWF03 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 blue and up belts
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Teichert Laurana
WBB03 Wood Breaking Boards Cadets Girls - U14 open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Vassallo Fabienne-
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Vassallo Fabienne-
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Vassallo Fabienne-
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Vassallo Fabienne-
PF10 Point Fighting Cadets U16 female -50 kg
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Vassallo Fabienne-
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Vassallo Fabienne-
TWF03 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 blue and up belts
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER)
Vassallo Fabienne-
WBB03 Wood Breaking Boards Cadets Girls - U14 open
Kampfkunstschule ASAHI Solingen(ASAHI Solingen), GERMANY (GER): Total entries: 24 Total athletes 5
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel)
GERMANY (GER)
Drews Fabienne
HTF05 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 green/blue belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Drews Fabienne
TWF03 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 blue and up belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Engel Yvannic
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Engel Yvannic
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Engel Yvannic
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Kunze Annabell
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Kunze Annabell
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Pahl Désirée
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Pahl Désirée
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Schmidt Adrian
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Schmidt Adrian
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Weimer Lena
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER)
Weimer Lena
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
Kampfsportschule Engel SV Garitz(KSS Engel), GERMANY (GER): Total entries: 13 Total athletes 6
Karate Dojo Poing(KD Poing)
GERMANY (GER)
Averdunk Leonard
KTD10 Kata Juniors Boys - U18 open
Karate Dojo Poing(KD Poing), GERMANY (GER)
Averdunk Sebastian
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
Karate Dojo Poing(KD Poing), GERMANY (GER)
KD Poing(Averdunk, festl, schütt)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
Karate Dojo Poing(KD Poing), GERMANY (GER)
schütt andre
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
Karate Dojo Poing(KD Poing), GERMANY (GER)
Velaj Corinna
KTD07 Kata Cadets Girls - U16 open
Karate Dojo Poing(KD Poing), GERMANY (GER)
waßsmer pascal
KTD10 Kata Juniors Boys - U18 open
Karate Dojo Poing(KD Poing), GERMANY (GER): Total entries: 6 Total athletes 6
Kickbox Verein Marbach e.V.(KVM)
GERMANY (GER)
Grootherder Nils
PF24 Point Fighting Boys U13 +47 kg
Kickbox Verein Marbach e.V.(KVM), GERMANY (GER)
Schütz Roman
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
Kickbox Verein Marbach e.V.(KVM), GERMANY (GER)
Schütz Roman
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
Kickbox Verein Marbach e.V.[2](KVM[2]), GERMANY (GER): Total entries: 3 Total athletes 2
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen)
GERMANY (GER)
Deutinger Matthias
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Deutinger Matthias
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Kiskanc Ilayda
PF08 Point Fighting Girls U13 +47 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Kiskanc Ilayda
PF10 Point Fighting Cadets U16 female -50 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Korejwo Alexander
PF23 Point Fighting Boys U13 -47 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Korejwo Alexander
PF24 Point Fighting Boys U13 +47 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Moser Franziska
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Moser Franziska
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Rahbauer Lukas
PF22 Point Fighting Boys U13 -42 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Rahbauer Lukas
PF23 Point Fighting Boys U13 -47 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Shala Florit
PF02 Point Fighting Grand Champion Men Open Class
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Shala Florit
PF34 Point Fighting Juniors U19 male -84 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Shala Florit
PF35 Point Fighting Juniors U19 male +84 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER)
Shala Florit
PF40 Point Fighting Men 19 Years & Over -84 kg
KSV Geisenhausen e.V.(Geisenhausen), GERMANY (GER): Total entries: 14 Total athletes 6
München Wölfe(MW)
GERMANY (GER)
Wolf David
PF25 Point Fighting Cadets U16 male -47 kg
München Wölfe(MW), GERMANY (GER): Total entries: 1 Total athletes 1
Munich-Pro-Fighter(1461)
GERMANY (GER)
Baur Michael
PF41 Point Fighting Men 19 Years & Over -89 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Baur Michael
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner +80 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Endt Andreas
PF39 Point Fighting Men 19 Years & Over -79 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Endt Andreas
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner +80 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Endt Andreas
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner -80 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Fuchs Michael
PF43 Point Fighting Men 19 Years & Over +94 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Fuchs Michael
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner +80 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Kimmig Ella
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Kimmig Ella
PF17 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -70 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Lohwasser Deborah
PF11 Point Fighting Cadets U16 female -55 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Lohwasser Deborah
PF12 Point Fighting Cadets U16 female -60 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Schwab Andreas
PF39 Point Fighting Men 19 Years & Over -79 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Schwab Andreas
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner +80 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Schwab Andreas
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner -80 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Seidinger Barbara
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Seidinger Barbara
PF17 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -70 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Walter Marcus
PF38 Point Fighting Men 19 Years & Over -74 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Walter Marcus
PF39 Point Fighting Men 19 Years & Over -79 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Wieland Leif-Eric
PF38 Point Fighting Men 19 Years & Over -74 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Wieland Leif-Eric
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner +80 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER)
Wieland Leif-Eric
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner -80 kg
Munich-Pro-Fighter(1461), GERMANY (GER): Total entries: 21 Total athletes 9
Seiwakan Budo e.V. Rosenheim(Seiwakan)
GERMANY (GER)
Sopi Antigona
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
Seiwakan Budo e.V. Rosenheim(Seiwakan), GERMANY (GER)
Sopi Antigona
HTF21 Traditionel Forms Seniors +30 Black Belts
Seiwakan Budo e.V. Rosenheim(Seiwakan), GERMANY (GER)
Sopi Antigona
PF18 Point Fighting Ladies 16 Years & Over +70 kg
Seiwakan Budo e.V. Rosenheim(Seiwakan), GERMANY (GER): Total entries: 3 Total athletes 1
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED)
GERMANY (GER)
Brey Julian
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Brey Julian
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Brey Julian
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Buchinger Damien
CSD01 Self Defense Juniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Daiberl Wadson
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Daiberl Wadson
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Daiberl Wadson
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Grudzien Lucile
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Grudzien Lucile
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Holzer Tobias
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Holzer Tobias
HTF19 Traditionel Forms Seniors Gentleman Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Holzer Tobias
WBB06 Wood Breaking Boards Juniors Boys - U18 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Huss Bianca
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Huss Bianca
HTF21 Traditionel Forms Seniors +30 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Huss Bianca
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Huss Bianca
WBB07 Wood Breaking Boards Seniors Ladies open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Klages Lara
HTF13 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Klages Lara
WBB05 Wood Breaking Boards Juniors Girls - U18 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Klages Liam
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Klages Liam
WBB06 Wood Breaking Boards Juniors Boys - U18 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Kunstmann Gesa
HTF07 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 brown and up belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Kunstmann Gesa
HTF13 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Kunstmann Gesa
WBB03 Wood Breaking Boards Cadets Girls - U14 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Kunstmann Gesa
WBB05 Wood Breaking Boards Juniors Girls - U18 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Maier Leon
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Maier Leon
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Maier Leon
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Mehic Jana
HTF11 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 blue and brown belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Mehic Jana
WBB03 Wood Breaking Boards Cadets Girls - U14 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Parisot Benedikt
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Parisot Benedikt
WBB04 Wood Breaking Boards Cadets Boys - U14 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Parisot Benedikt
WBB06 Wood Breaking Boards Juniors Boys - U18 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Parisot Nikolas
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Parisot Nikolas
WBB06 Wood Breaking Boards Juniors Boys - U18 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Pesl Lorenz
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Pesl Lorenz
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Pesl Lorenz
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Rzany Mona
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG Boys Yungjang(Holzer, Parisot, Parisot)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG Boys Yungjang(Holzer, Parisot, Parisot)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG Ladies one(Huss, Sportler Erwachsen, Zaneboni)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG Ladies Two(Klages, Kunstmann, Sportler Jugend)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG Ladies Two(Klages, Kunstmann, Sportler Jugend)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG MIX CHON CHI(Daiberl, Grudzien, Maier, Weber, Zaneboni)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG MIX TAN GUN(Grudzien, Mehic, Pesl)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG MIX YUL KUK(Klages, Mehic, Pesl)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG TAG TEAM Junior(Klages, Klages, Parisot)
TAG02 Tag Team Forms Juniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG TAG TEAM KIDS (Kunstmann, Parisot, Pesl)
TAG01 Tag Team Forms Kids open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
SDG TAG TEAM Senior(Holzer, Huss, Umbscheiden)
TAG03 Tag Team Forms Seniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Family(Umbscheiden, Umbscheiden, Umbscheiden)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Jenny
FRU01 Rumble Girls B - U9 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Jenny
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Michael
HTF16 Traditionel Forms Seniors orange/green belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Michael
HTF20 Traditionel Forms Seniors +30 Color Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Michael
HTF22 Traditionel Forms Seniors +40 Color Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Michael
WBB08 Wood Breaking Boards Seniors Gentleman open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Nadine
HTF16 Traditionel Forms Seniors orange/green belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Nadine
HTF20 Traditionel Forms Seniors +30 Color Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Umbscheiden Nadine
WBB07 Wood Breaking Boards Seniors Ladies open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Bruce
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Bruce
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Bruce
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Bruce
WBB04 Wood Breaking Boards Cadets Boys - U14 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Family(Weber, Weber, Weber)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Family(Weber, Weber, Weber)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Mark
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Mark
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Mark
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Mark
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Vanessa
HTF09 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 white to green belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Vanessa
HTF15 Traditionel Forms Seniors white/yellow belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Vanessa
WBB05 Wood Breaking Boards Juniors Girls - U18 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Weber Vanessa
WBB07 Wood Breaking Boards Seniors Ladies open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Ysewijn Kete Rina
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Zaneboni David
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Zaneboni David
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Zaneboni David
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Zaneboni Marco
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Zaneboni Raphaellè
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Zaneboni Raphaellè
HTF21 Traditionel Forms Seniors +30 Black Belts
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER)
Zaneboni Raphaellè
WBB07 Wood Breaking Boards Seniors Ladies open
Self Defense Germany Federation e.V.(SDGFED), GERMANY (GER): Total entries: 81 Total athletes 27
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate)
GERMANY (GER)
Bosser Maxi
HTF12 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 blue and brown belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Bosser Maxi
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Fleck Vincent
HTF12 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 blue and brown belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Fleck Vincent
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Heckmeier Christian
HTF17 Traditionel Forms Seniors blue/brown belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Heckmeier Christian
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Lachner Julian
HTF08 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 brown and up belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Lachner Julian
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Pape Wolf
HTF08 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 brown and up belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Pape Wolf
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Perleth Christoph
HTF12 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 blue and brown belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Perleth Christoph
KTD10 Kata Juniors Boys - U18 open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Rieger Miriam
HTF17 Traditionel Forms Seniors blue/brown belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Rieger Miriam
KTD11 Kata Seniors Ladies open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Schaffer Alexander
HTF12 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 blue and brown belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Schaffer Alexander
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Schlappinger Jonas
HTF06 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 green/blue belts
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
Schlappinger Jonas
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
SG Moosburg 1(Bosser, Lachner, Pape)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
SG Moosburg 1(Lachner, Pape, Schlappinger)
TAG01 Tag Team Forms Kids open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
SG Moosburg 2(Bosser, Fleck, Perleth)
TAG02 Tag Team Forms Juniors open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
SG Moosburg 2(Fleck, Perleth, Schaffer)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER)
SG Moosburg 3(Heckmeier, Rieger, Schaffer)
TAG03 Tag Team Forms Seniors open
SG Moosburg e.V. Abteilung Karate(SG Moosburg Karate), GERMANY (GER): Total entries: 23 Total athletes 9
Shorai Do Kempo Dojo Leipzig e.V.(SDK- Leipzig)
GERMANY (GER)
Günther Bob
HTF10 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
Shorai Do Kempo Dojo Leipzig e.V.(SDK- Leipzig), GERMANY (GER)
Paulitz Marcus
HTF19 Traditionel Forms Seniors Gentleman Black Belts
Shorai Do Kempo Dojo Leipzig e.V.(SDK- Leipzig), GERMANY (GER)
Seppelt Saskia
HTF09 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 white to green belts
Shorai Do Kempo Dojo Leipzig e.V.(SDK- Leipzig), GERMANY (GER)
Seppelt Saskia
TWF05 Traditionel Weapon Forms Juniors Girls - U18 white to green belts
Shorai Do Kempo Dojo Leipzig e.V.(SDK- Leipzig), GERMANY (GER): Total entries: 4 Total athletes 3
Sportschule Musado München(SMM)
GERMANY (GER)
Bach Finja
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportschule Musado München(SMM), GERMANY (GER)
Bühler Ronja
FRU01 Rumble Girls B - U9 open
Sportschule Musado München(SMM), GERMANY (GER)
Hopfengärtner Amely
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportschule Musado München(SMM), GERMANY (GER)
Hopfengärtner Amely
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
Sportschule Musado München(SMM), GERMANY (GER)
Riedl Leonhard
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Sportschule Musado München(SMM), GERMANY (GER)
Stuhldreer Manuel
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Sportschule Musado München(SMM), GERMANY (GER)
Ulshöfer Bernd
CSD03 Self Defense Seniors Black Belts
Sportschule Musado München(SMM), GERMANY (GER)
Ulshöfer Leon
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
Sportschule Musado München(SMM), GERMANY (GER): Total entries: 8 Total athletes 7
Sportstudio Nellingen(Sportstudio Nellingen)
GERMANY (GER)
Altuntas Ayda
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportstudio Nellingen(Sportstudio Nellingen), GERMANY (GER)
Altuntas Yade
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportstudio Nellingen(Sportstudio Nellingen), GERMANY (GER)
Juricic Dario
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportstudio Nellingen(Sportstudio Nellingen), GERMANY (GER)
Matzek Jule
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportstudio Nellingen(Sportstudio Nellingen), GERMANY (GER)
Matzek Tina
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportstudio Nellingen(Sportstudio Nellingen), GERMANY (GER)
Schwind Julian
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportstudio Nellingen(Sportstudio Nellingen), GERMANY (GER)
Showteam Sportstudio Nellingen(Altuntas, Altuntas, Matzek, Skalitzky, Tadjer)
STF01 Show Team Forms open
Sportstudio Nellingen(Sportstudio Nellingen), GERMANY (GER)
Tadjer Hakim
CSD01 Self Defense Juniors open
Sportstudio Nellingen[1](Sportstudio Nellingen[1]), GERMANY (GER): Total entries: 8 Total athletes 8
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate)
GERMANY (GER)
Claus Lena
HTF05 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 green/blue belts
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Claus Lena
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
HISATAKE DOJO KIDS(Schreiber, Schreiber, Söllner)
TAG01 Tag Team Forms Kids open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Hisatake Dojo(Marx, Meyer, Worel)
TAG02 Tag Team Forms Juniors open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Janekova Emma
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Janekova Emma
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Laura Streubel
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Laura Streubel
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Marx Judith
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Marx Judith
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Meyer Lisa
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Meyer Lisa
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Schreiber Cedric
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Schreiber Cedric
KTD04 Kata Boys A - U11 open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Schreiber Dorian
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Schreiber Dorian
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
SpVgg Höhenkirchen(Marx, Meyer, Worel)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Takano Philip
GCF03 Grand Champion Adults +18
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Takano Philip
HTF21 Traditionel Forms Seniors +30 Black Belts
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Takano Philip
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Worel Anna-Lena
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER)
Worel Anna-Lena
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
SpVgg Höhenkirchen Karate(SVH Karate), GERMANY (GER): Total entries: 22 Total athletes 10
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf)
GERMANY (GER)
Babel Andreas
PF46 Point Fighting Men 30 Years & Over -80 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Babel Andreas
PF48/49 Point Fighting Men Veterans 40 Years & Over -80/+80
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Dobmeier Katrin
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Gahr Christoph
PF41 Point Fighting Men 19 Years & Over -89 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Gahr Christoph
PF42 Point Fighting Men 19 Years & Over -94 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Girgner Luisa
PF03/05 Point Fighting Girls U13 -28/-37
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Hecht Emma
PF10 Point Fighting Cadets U16 female -50 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Hecht Lorenz
PF22 Point Fighting Boys U13 -42 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Heinrich Anna-Lena
PF08 Point Fighting Girls U13 +47 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Höflinger Sebastian
PF31 Point Fighting Juniors U19 male -69 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Höflinger Sebastian
PF32 Point Fighting Juniors U19 male -74 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Meier Jannis
PF30 Point Fighting Juniors U19 male -63 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Meier Jannis
PF31 Point Fighting Juniors U19 male -69 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Münsterer Franziska
PF03/05 Point Fighting Girls U13 -28/-37
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Münsterer Franziska
PF06 Point Fighting Girls U13 -42 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Münsterer Julian
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Münsterer Julian
PF22 Point Fighting Boys U13 -42 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Riescher Julia
PF06 Point Fighting Girls U13 -42 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Zehentbauer Andreas
PF35 Point Fighting Juniors U19 male +84 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Zehentbauer Andreas
PF42 Point Fighting Men 19 Years & Over -94 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Zehentbauer Corinna
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Zehentbauer Michael
PF43 Point Fighting Men 19 Years & Over +94 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Zeller Nino
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER)
Zeller Nino
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
Starfighters TV Mallersdorf e.V.(Starfighters TV Mallersdorf), GERMANY (GER): Total entries: 24 Total athletes 16
Taekwon-Do Club Rastatt e.V.(TKD Rastatt)
GERMANY (GER)
Borrosch Anja
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
Taekwon-Do Club Rastatt e.V.(TKD Rastatt), GERMANY (GER)
Borrosch Anja
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
Taekwon-Do Club Rastatt e.V.(TKD Rastatt), GERMANY (GER): Total entries: 2 Total athletes 1
Taekwon-Do und Allkampf-Schule Waldkraiburg(Taekwondo-Waldkraiburg)
GERMANY (GER)
Göktürk Dilara
PF09 Point Fighting Cadets U16 female -46 kg
Taekwon-Do und Allkampf-Schule Waldkraiburg(Taekwondo-Waldkraiburg), GERMANY (GER)
Ljutviji Dion
CSD01 Self Defense Juniors open
Taekwon-Do und Allkampf-Schule Waldkraiburg(Taekwondo-Waldkraiburg), GERMANY (GER)
Ljutviji Dion
HTF08 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 brown and up belts
Taekwon-Do und Allkampf-Schule Waldkraiburg(Taekwondo-Waldkraiburg), GERMANY (GER)
Romeis Christian
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
Taekwon-Do und Allkampf-Schule Waldkraiburg(Taekwondo-Waldkraiburg), GERMANY (GER)
Romeis Christian
WBB08 Wood Breaking Boards Seniors Gentleman open
Taekwon-Do und Allkampf-Schule Waldkraiburg(Taekwondo-Waldkraiburg), GERMANY (GER): Total entries: 5 Total athletes 3
Taekwondo Schule Olymp e.V.(KSTBRA)
GERMANY (GER)
Borrosch Anja
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
Taekwondo Schule Olymp e.V.(KSTBRA), GERMANY (GER)
Borrosch Anja
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
Taekwondo Schule Olymp e.V.(KSTBRA), GERMANY (GER)
Richers Lucas
PF39 Point Fighting Men 19 Years & Over -79 kg
Taekwondo Schule Olymp e.V.(KSTBRA), GERMANY (GER)
Yeter Melike
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
Taekwondo Schule Olymp e.V.(KSTBRA), GERMANY (GER): Total entries: 4 Total athletes 3
Taekwondo Team FC Hohenpolding(TKD Team HP)
GERMANY (GER)
Bachmaier Cornelia
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
Taekwondo Team FC Hohenpolding(TKD Team HP), GERMANY (GER)
Bachmaier Cornelia
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
Taekwondo Team FC Hohenpolding(TKD Team HP), GERMANY (GER)
Bachmaier Cornelia
WBB07 Wood Breaking Boards Seniors Ladies open
Taekwondo Team FC Hohenpolding(TKD Team HP), GERMANY (GER)
Bachmeier Katharina
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
Taekwondo Team FC Hohenpolding(TKD Team HP), GERMANY (GER)
Bachmeier Katharina
WBB07 Wood Breaking Boards Seniors Ladies open
Taekwondo Team FC Hohenpolding(TKD Team HP), GERMANY (GER)
Heiß Jana
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
Taekwondo Team FC Hohenpolding(TKD Team HP), GERMANY (GER)
TKD Team FC Hohenpolding(Bachmaier, Bachmeier, Bachmeier)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
Taekwondo Team FC Hohenpolding(TKD Team HP), GERMANY (GER): Total entries: 7 Total athletes 4
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon)
GERMANY (GER)
Can Aleyna Nur
PF07 Point Fighting Girls U13 -47 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Can Aleyna Nur
PF08 Point Fighting Girls U13 +47 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Can Özlem Nur
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Koutsianou Christina
PF08 Point Fighting Girls U13 +47 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Koutsianou Glikeria
PF11 Point Fighting Cadets U16 female -55 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Koutsianou Glikeria
PF12 Point Fighting Cadets U16 female -60 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Koutsianou Glikeria
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Saied Ahmad Samir
PF23 Point Fighting Boys U13 -47 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Stielke Elias
PF19 Point Fighting Boys U13 -28 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Stielke Elias
PF20 Point Fighting Boys U13 -32 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Tekel Samet
PF29 Point Fighting Cadets U16 male +63 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Vurbic Ivona
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER)
Vurbic Victoria
PF03/05 Point Fighting Girls U13 -28/-37
Team Red Dragon Kornwestheim(Red Dragon), GERMANY (GER): Total entries: 13 Total athletes 9
Tiger & Dragon Association e.V.(TAD)
GERMANY (GER)
Schreiner Sascha
CSD04 Self Defense Seniors +40 open
Tiger & Dragon Association e.V.(TAD), GERMANY (GER): Total entries: 1 Total athletes 1
Tiger&Dragon Association(Tiger&Dragon)
GERMANY (GER)
Bernauer Thomas
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Tiger&Dragon Association(Tiger&Dragon), GERMANY (GER)
Jeschke Stefan
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Tiger&Dragon Association(Tiger&Dragon), GERMANY (GER)
Maller Rebecca
CSD02 Self Defense Seniors Color Belts
Tiger&Dragon Association(Tiger&Dragon), GERMANY (GER)
Schreiner Sascha
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
Tiger&Dragon Association(Tiger&Dragon), GERMANY (GER): Total entries: 4 Total athletes 4
Tokyo Karate Schule(Tokyo)
GERMANY (GER)
Mattig Jonas
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
Tokyo Karate Schule(Tokyo), GERMANY (GER)
Mattig Jonas
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
Tokyo Karate Schule(Tokyo), GERMANY (GER): Total entries: 2 Total athletes 1
TOWASAN Martial Arts Center(TOWASAN)
GERMANY (GER)
Feidicker Laurenz
PF32 Point Fighting Juniors U19 male -74 kg
TOWASAN Martial Arts Center(TOWASAN), GERMANY (GER)
Feidicker Laurenz
PF33 Point Fighting Juniors U19 male -79 kg
TOWASAN Martial Arts Center(TOWASAN), GERMANY (GER)
Rothe Lisa
PF14 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -55 kg
TOWASAN Martial Arts Center(TOWASAN), GERMANY (GER)
Rothe Lisa
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
TOWASAN Martial Arts Center(TOWASAN), GERMANY (GER)
Weber Elisa
PF12 Point Fighting Cadets U16 female -60 kg
TOWASAN Martial Arts Center(TOWASAN), GERMANY (GER)
Weber Elisa
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
TOWASAN Martial Arts Center[2](TOWASAN[2]), GERMANY (GER): Total entries: 6 Total athletes 3
TSV Erding 1862 e.V.(TSV Erding)
GERMANY (GER)
Söllner Pia
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
TSV Erding 1862 e.V.(TSV Erding), GERMANY (GER)
Söllner Pia
HTF11 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 blue and brown belts
TSV Erding 1862 e.V.(TSV Erding), GERMANY (GER)
Söllner Pia
HTF13 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 Black Belts
TSV Erding 1862 e.V.(TSV Erding), GERMANY (GER)
Söllner Pia
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
TSV Erding 1862 e.V.(TSV Erding), GERMANY (GER)
Söllner Pia
KTD07 Kata Cadets Girls - U16 open
TSV Erding 1862 e.V.(TSV Erding), GERMANY (GER): Total entries: 5 Total athletes 1
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning)
GERMANY (GER)
Becker Alicia
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Alicia
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Alicia
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Alicia
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Alicia
HTF05 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 green/blue belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Alicia
HTF07 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 brown and up belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Alicia
KTD03 Kata Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Alicia
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Alicia
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Jasmina
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Jasmina
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Jasmina
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Jasmina
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Jasmina
HTF05 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 green/blue belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Jasmina
KTD03 Kata Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Becker Jasmina
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Elias Leirer
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Hamm Leon
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Hamm Leon
HTF06 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 green/blue belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Hamm Leon
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Handl-Palmero Isabel
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Hartung Amelie
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Hartung Amelie
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Hartung Amelie
KTD03 Kata Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Junger Daniel
GCF03 Grand Champion Adults +18
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Junger Daniel
HTF19 Traditionel Forms Seniors Gentleman Black Belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Junger Daniel
KTD12 Kata Seniors Gentleman open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Kemper Jolina
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Kemper Jolina
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Kemper Jolina
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Klöppner Marcel
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Klöppner Marcel
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Klöppner Marcel
KTD02 Kata Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Krüger Anna
PF10 Point Fighting Cadets U16 female -50 kg
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Krüger Anna
PF11 Point Fighting Cadets U16 female -55 kg
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Maierl Sarah
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Maierl Sarah
HTF09 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Maierl Sarah
KTD07 Kata Cadets Girls - U16 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Maierl Sarah
TWF05 Traditionel Weapon Forms Juniors Girls - U18 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Maierl Vincenz
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Maierl Vincenz
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Maierl Vincenz
WBB04 Wood Breaking Boards Cadets Boys - U14 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Neumärker Seline
PF09 Point Fighting Cadets U16 female -46 kg
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Nothnagel Tillmann Thadeus
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Nothnagel Tillmann Thadeus
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Nothnagel Tillmann Thadeus
KTD02 Kata Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Nothnagel Tillmann Thadeus
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Pearson Mia
FRU01 Rumble Girls B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Pearson Mia
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Pearson Mia
KTD01 Kata Girls B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Policzka Anina
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Policzka Anina
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Policzka Anina
HTF05 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 green/blue belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Policzka Anina
KTD03 Kata Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Policzka Anina
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Policzka Anina
WBB01 Wood Breaking Boards Girls - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Christian
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Christian
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Christian
HTF12 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 blue and brown belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Christian
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Christian
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Christian
KTD10 Kata Juniors Boys - U18 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Christian
TWF08 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 blue and up belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Christian
WBB06 Wood Breaking Boards Juniors Boys - U18 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Stefan
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Stefan
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Stefan
KTD04 Kata Boys A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Stefan
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Richter Stefan
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rotchanawutthikun Manisa
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rotchanawutthikun Manisa
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rotchanawutthikun Manisa
HTF05 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 green/blue belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rotchanawutthikun Manisa
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rotchanawutthikun Manisa
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Leonie
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Leonie
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Leonie
KTD03 Kata Girls A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Leonie
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Luisa
FRU01 Rumble Girls B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Luisa
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Luisa
KTD01 Kata Girls B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Luisa
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Rüster Luisa
WBB01 Wood Breaking Boards Girls - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schaller Patrick
GCW03 Grand Champion Weapon Forms Adults +18
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schaller Patrick
TWF11/12 Traditionel Weapon Forms Seniors Black Belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schaller Patrick
WBB08 Wood Breaking Boards Seniors Gentleman open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schlierf Kilian
PF31 Point Fighting Juniors U19 male -69 kg
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schlierf Kilian
PF32 Point Fighting Juniors U19 male -74 kg
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schlierf Kilian
PF37 Point Fighting Men 19 Years & Over -69 kg
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schlierf Kilian
PF44 Point Fighting Men 19 Years & Over Beginner -80 kg
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schneider Nikolaj
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schneider Nikolaj
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schneider Nikolaj
KTD04 Kata Boys A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schneider Nikolaj
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schneider Nikolaj
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schulz Johannes
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Schulz Johannes
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Szitar Marc-Ricardo
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Team TSV Ismaning Kinder(Becker, Becker, Tutuntzisz)
TAG01 Tag Team Forms Kids open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
GCF01 Grand Champion Forms Kids U14
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
HTF06 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 green/blue belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
HTF08 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 brown and up belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
HTF12 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 blue and brown belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
TWF04 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 blue and up belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Tutuntzisz Peter
WBB04 Wood Breaking Boards Cadets Boys - U14 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Vrajic Lukas
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Vrajic Lukas
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Vrajic Lukas
KTD02 Kata Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Vrajic Lukas
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Vrajic Philipp
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Vrajic Philipp
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Vrajic Philipp
KTD02 Kata Boys B - U9 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Vrajic Philipp
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Wadosch Colin
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Wadosch Colin
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Wadosch Colin
KTD04 Kata Boys A - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Wadosch Colin
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER)
Wadosch Colin
WBB02 Wood Breaking Boards Boys - U11 open
TSV Ismaning e.V.(TSV Ismaning), GERMANY (GER): Total entries: 121 Total athletes 30
Turn- und Sportverein Hagen 1860(TSV Hagen 1860)
GERMANY (GER)
Sojka David
HTF19 Traditionel Forms Seniors Gentleman Black Belts
Turn- und Sportverein Hagen 1860(TSV Hagen 1860), GERMANY (GER)
Sojka David
MFF03 Music Freestyle Forms Seniors open
Turn- und Sportverein Hagen 1860(TSV Hagen 1860), GERMANY (GER)
Sojka Jennifer
HTF13 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 Black Belts
Turn- und Sportverein Hagen 1860(TSV Hagen 1860), GERMANY (GER)
Sojka Jennifer
MFF02 Music Freestyle Forms Juniors open
Turn- und Sportverein Hagen 1860(TSV Hagen 1860), GERMANY (GER)
Sojka Jennifer
MWF02 Music Weapon Forms Juniors Boys
Turn- und Sportverein Hagen 1860(TSV Hagen 1860), GERMANY (GER)
Sojka Jennifer
MWF02 Music Weapon Forms Juniors Girls
Turn- und Sportverein Hagen 1860(TSV Hagen 1860), GERMANY (GER): Total entries: 6 Total athletes 2
TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo(TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo)
GERMANY (GER)
La Diem My
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo(TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo), GERMANY (GER)
La Diem My
WBB07 Wood Breaking Boards Seniors Ladies open
TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo(TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo), GERMANY (GER)
La Diem Nhi Emi
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo(TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo), GERMANY (GER)
La Diem Quynh
HTF13 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 Black Belts
TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo(TV 1860 Gunzenhausen Taekwondo), GERMANY (GER): Total entries: 4 Total athletes 3
Weinreich Karate München(WKM)
GERMANY (GER)
Weinreich Loris
GCF02 Grand Champion Forms Juniors U18
Weinreich Karate München(WKM), GERMANY (GER)
Weinreich Loris
HTF12 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 blue and brown belts
Weinreich Karate München(WKM), GERMANY (GER)
Weinreich Loris
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
Weinreich Karate München(WKM), GERMANY (GER)
Weinreich Loris
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
Weinreich Karate München(WKM), GERMANY (GER)
Weinreich Loris
KTD10 Kata Juniors Boys - U18 open
Weinreich Karate München(WKM), GERMANY (GER): Total entries: 5 Total athletes 1
A.S.D. Iaksa Italia(IAKSA)
ITALY (ITA)
Alberini Luca
PF48/49 Point Fighting Men Veterans 40 Years & Over -80/+80
A.S.D. Iaksa Italia(IAKSA), ITALY (ITA)
Bellina Simone
PF39 Point Fighting Men 19 Years & Over -79 kg
A.S.D. Iaksa Italia(IAKSA), ITALY (ITA)
Bellina Simone
PF46 Point Fighting Men 30 Years & Over -80 kg
A.S.D. Iaksa Italia(IAKSA), ITALY (ITA)
Bellina Simone
PF47 Point Fighting Men 30 Years & Over +80 kg
A.S.D. Iaksa Italia(IAKSA), ITALY (ITA)
Martani Silvio
PF48/49 Point Fighting Men Veterans 40 Years & Over -80/+80
A.S.D. Iaksa Italia(IAKSA), ITALY (ITA)
Udeschini Giuseppe
PF48/49 Point Fighting Men Veterans 40 Years & Over -80/+80
A.S.D. Iaksa Italia(IAKSA), ITALY (ITA): Total entries: 6 Total athletes 4
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ)
ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 1(LEGRENZI, MANZINI, PASCUCCI)
TAG01 Tag Team Forms Kids open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 1(LEGRENZI, MANZINI, PASCUCCI)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 2(CRISAM, MARRUNDO, SCARCELLA)
TAG01 Tag Team Forms Kids open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 2(CRISAM, MARRUNDO, SCARCELLA)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 3(GIACOMETTI, LEGRENZI, SENADEERAGE)
TAG01 Tag Team Forms Kids open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 3(GIACOMETTI, LEGRENZI, SENADEERAGE)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 4(PARASCA, TISSERA, WEERAKKODI)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 5(DE MARCHI, FOLKMANN, Pellucco, VINCENZI)
TAG03 Tag Team Forms Seniors open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 5(DE MARCHI, Pellucco, VINCENZI)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
AOSHIMA TEAM 6(CALLEGARI, SIMONETTI, VINCENZI)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
CALLEGARI FRANCESCA
HTF16 Traditionel Forms Seniors orange/green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
CALLEGARI FRANCESCA
KTD11 Kata Seniors Ladies open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
CALLEGARI FRANCESCA
TWF09/10 Traditionel Weapon Forms Seniors Color Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
CRISAM FLAVIUS
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
CRISAM FLAVIUS
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
DE MARCHI SERGIO
GCF03 Grand Champion Adults +18
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
DE MARCHI SERGIO
GCW03 Grand Champion Weapon Forms Adults +18
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
DE MARCHI SERGIO
HTF19 Traditionel Forms Seniors Gentleman Black Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
DE MARCHI SERGIO
TWF11/12 Traditionel Weapon Forms Seniors Black Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
EIFU ELISABETTA
GCF03 Grand Champion Adults +18
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
EIFU ELISABETTA
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
EIFU ELISABETTA
KTD11 Kata Seniors Ladies open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
EIFU ELISABETTA
TWF11/12 Traditionel Weapon Forms Seniors Black Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
GIACOMETTI FILIPPO
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
GIACOMETTI FILIPPO
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
LEGRENZI BIANCA
FRU01 Rumble Girls B - U9 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
LEGRENZI BIANCA
HTF01 Traditionel Forms Cadets Girl - U14 white/yellow belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
LEGRENZI RICCARDO
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
LEGRENZI RICCARDO
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
MANZINI CAMILLA
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
MANZINI CAMILLA
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
MARRUNDO GIULIO
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
MARRUNDO GIULIO
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
PARASCA SABIN
HTF10 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
PARASCA SABIN
TWF06 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
PASCUCCI NICOLE
FRU03 Rumble Girls A - U11 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
PASCUCCI NICOLE
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
Pellucco Alberto
GCW03 Grand Champion Weapon Forms Adults +18
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
Pellucco Alberto
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
Pellucco Alberto
TWF11/12 Traditionel Weapon Forms Seniors Black Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
SCARCELLA NICOLA
FRU02 Rumble Boys B - U9 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
SCARCELLA NICOLA
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
SENADEERAGE SAKITH
FRU04 Rumble Boys A - U11 open
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
SENADEERAGE SAKITH
HTF02 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 white/yellow belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
SIMONETTI ALESSANDRO
HTF15 Traditionel Forms Seniors white/yellow belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
SIMONETTI ALESSANDRO
TWF09/10 Traditionel Weapon Forms Seniors Color Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
TISSERA ASAN
HTF10 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
TISSERA ASAN
TWF06 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
VINCENZI ALESSANDRO
HTF16 Traditionel Forms Seniors orange/green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
VINCENZI ALESSANDRO
TWF09/10 Traditionel Weapon Forms Seniors Color Belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
WEERAKKODI MENUKA
HTF10 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA)
WEERAKKODI MENUKA
TWF02 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 white to green belts
AOSHIMA SHINKEN RYU-TAZ ITALY(AOSHIMA-TAZ), ITALY (ITA): Total entries: 52 Total athletes 19
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT)
ROMANIA (ROU)
BAN Malina
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BAN Malina
KTD01 Kata Girls B - U9 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BAN Mircea
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BAN Mircea
KTD02 Kata Boys B - U9 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BANTO Georgiana
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BANTO Georgiana
KTD03 Kata Girls A - U11 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BLIDARIU TANIA
HTF11 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 blue and brown belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BLIDARIU TANIA
KTD07 Kata Cadets Girls - U16 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BLIDARIU TANIA
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BUZURA Greta
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
BUZURA Greta
KTD03 Kata Girls A - U11 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
CIUSDIC Milan
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
CIUSDIC Milan
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
FARCAS Alexandru
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
FARCAS Alexandru
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
IANOSIC Vanessa
HTF13 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
IANOSIC Vanessa
KTD07 Kata Cadets Girls - U16 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
IANOSIC Vanessa
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
LACATUS Stefan
CSD04 Self Defense Seniors +40 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
LACATUS Stefan
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
LIPAN Sandra
HTF13 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
LIPAN Sandra
KTD05 Kata Cadets Girls - U14 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
LIPAN Sandra
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
MACAMETE Codrin
HTF04 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 orange/green belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
MACAMETE Codrin
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
META Alexandru
HTF14 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
META Alexandru
KTD10 Kata Juniors Boys - U18 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
MIHAI Andrei
HTF10 Traditionel Forms Juniors Boys - U18 white to green belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
MIHAI Andrei
KTD08 Kata Cadets Boys - U16 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
MIHAI Maria
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
MURESAN Beatrice
HTF03 Traditionel Forms Cadets Girls - U14 orange/green belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
MURESAN Beatrice
KTD03 Kata Girls A - U11 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
PATEAN Bianca
HTF18 Traditionel Forms Seniors Ladies Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
PATEAN Bianca
KTD11 Kata Seniors Ladies open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
RADUT Mario
HTF06 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 green/blue belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
RADUT Mario
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
RADUT Teo
CSD04 Self Defense Seniors +40 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
RADUT Teo
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
ROTARU Ioana
HTF21 Traditionel Forms Seniors +30 Black Belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
ROTARU Ioana
KTD11 Kata Seniors Ladies open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
ROTARU Iulian
HTF06 Traditionel Forms Cadets Boys - U14 green/blue belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
SOFIAN Ana Maria
HTF11 Traditionel Forms Juniors Girls - U18 blue and brown belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
SOFIAN Ana Maria
KTD09 Kata Juniors Girls - U18 open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
Team Rumanien I(LIPAN, MIHAI, RADUT)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
Team Rumänien II(BANTO, MIHAI, MURESAN)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
Team Rumänien III(BLIDARIU, CIUSDIC, SOFIAN)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
Team Rumänien IV(BAN, BUZURA, MACAMETE)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
Team Rumänien V(CIUSDIC, FARCAS, META)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU)
VLAD Cornel
HTF17 Traditionel Forms Seniors blue/brown belts
ROMANIA WEST KARATE TEAM(RWKT), ROMANIA (ROU): Total entries: 49 Total athletes 23
Freestyle Karate Academy(FKA)
SLOVAKIA (SVK)
Boyo Richard
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Boyo Richard
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2005/2006
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Boyo Richard
TWF04 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 blue and up belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Buzinkay Ema
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Buzinkay Ema
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2005/2006
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Buzinkay Ema
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Dudásová Stela
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Dudásová Stela
MWF02 Music Weapon Forms Juniors Girls
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Dudásová Stela
TWF05 Traditionel Weapon Forms Juniors Girls - U18 white to green belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Gavalec David
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Gavalec David
MWF02 Music Weapon Forms Juniors Boys
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Gavalec David
MWF02 Music Weapon Forms Juniors Girls
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Gavalec David
TWF08 Traditionel Weapon Forms Juniors Boys - U18 blue and up belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Jozic Stela
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Jozic Stela
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2005/2006
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Jozic Stela
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Kormúth Tomás
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Kormúth Tomás
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2003/2004
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Kormúth Tomás
TWF04 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 blue and up belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Mattonová Julia
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Mattonová Julia
MWF02 Music Weapon Forms Juniors Girls
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Mattonová Julia
TWF05 Traditionel Weapon Forms Juniors Girls - U18 white to green belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Mattonová Sofia
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Mattonová Sofia
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2003/2004
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Mattonová Sofia
TWF01 Traditionel Weapon Forms Cadets Girls - U14 white to green belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Sásov Jakub
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Sásov Jakub
MFF01 Music Freestyle Forms Kids open
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Sásov Jakub
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2005/2006
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Sásov Jakub
TWF04 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 blue and up belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Seman Patrik
GCW01 Grand Champion Weapon Forms Kids U14
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Seman Patrik
MFF01 Music Freestyle Forms Kids open
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Seman Patrik
MWF01 Music Weapon Forms Kids open 2003/2004
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Seman Patrik
TWF04 Traditionel Weapon Forms Cadets Boys - U14 blue and up belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Slovakia Show Team(Gavalec, Seman, Sásov, Vakulová)
STF01 Show Team Forms open
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Slovakia Weapon Team Juniors(Athlet, Gavalec, Vakulová)
TTF02 Traditionel Team Forms Juniors open
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Slovakia Weapon Team Kids(Athlet, Seman, Sásov)
TTF01 Traditionel Team Forms Kids open
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Vakulová Anna
GCW02 Grand Champion Weapon Forms Juniors U18
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Vakulová Anna
MWF02 Music Weapon Forms Juniors Girls
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Vakulová Anna
TWF07 Traditionel Weapon Forms Juniors Girls - U18 blue and up belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Volak Roman
GCW03 Grand Champion Weapon Forms Adults +18
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Volak Roman
MWF03 Music Weapon Forms Seniors open
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK)
Volak Roman
TWF11/12 Traditionel Weapon Forms Seniors Black Belts
Freestyle Karate Academy(FKA), SLOVAKIA (SVK): Total entries: 42 Total athletes 13
W.K.C. TEAM SLOVAKIA(W.K.C. SLOVAKIA)
SLOVAKIA (SVK)
FOLKMANN JURAJ
HTF23 Traditionel Forms Seniors +40 Black Belts
W.K.C. TEAM SLOVAKIA(W.K.C. SLOVAKIA), SLOVAKIA (SVK)
Szijjarto Daniel
HTF21 Traditionel Forms Seniors +30 Black Belts
W.K.C. TEAM SLOVAKIA(W.K.C. SLOVAKIA), SLOVAKIA (SVK)
W.K.C. Slovakia(FOLKMANN, FOLKMANN, Szijjarto)
TTF03 Traditionel Team Forms Seniors open
W.K.C. TEAM SLOVAKIA(W.K.C. SLOVAKIA), SLOVAKIA (SVK): Total entries: 3 Total athletes 3
Karate Center Reto Kern(KCRK)
SWITZERLAND (SUI)
Sanarica Niccolo
KTD04 Kata Boys A - U11 open
Karate Center Reto Kern(KCRK), SWITZERLAND (SUI)
Sanarica Niccolo
PF19 Point Fighting Boys U13 -28 kg
Karate Center Reto Kern(KCRK), SWITZERLAND (SUI)
Sanarica Niccolo
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
Karate Center Reto Kern(KCRK), SWITZERLAND (SUI)
Satzinger Tamara
KTD03 Kata Girls A - U11 open
Karate Center Reto Kern(KCRK), SWITZERLAND (SUI)
Schmid Janick
KTD06 Kata Cadets Boys - U14 open
Karate Center Reto Kern(KCRK), SWITZERLAND (SUI)
Schmid Janick
PF21 Point Fighting Boys U13 -37 kg
Karate Center Reto Kern(KCRK), SWITZERLAND (SUI)
Schmid Janick
PF22 Point Fighting Boys U13 -42 kg
Karate Center Reto Kern(KCRK), SWITZERLAND (SUI): Total entries: 7 Total athletes 3
Team STAMA(STAMA)
SWITZERLAND (SUI)
Erath Jonathan
MWF03 Music Weapon Forms Seniors open
Team STAMA(STAMA), SWITZERLAND (SUI)
Erath Jonathan
XMA02 Xtreme Martial Arts Forms open
Team STAMA(STAMA), SWITZERLAND (SUI)
Guinchard Tanguy
MWF03 Music Weapon Forms Seniors open
Team STAMA(STAMA), SWITZERLAND (SUI)
Guinchard Tanguy
XMA02 Xtreme Martial Arts Forms open
Team STAMA(STAMA), SWITZERLAND (SUI)
Team STAMA(Erath, Guinchard, Guinchard)
STF01 Show Team Forms open
Team STAMA(STAMA), SWITZERLAND (SUI): Total entries: 5 Total athletes 3
WAKO Switzerland(Swiss-Team)
SWITZERLAND (SUI)
Cipriano Roy
PF26 Point Fighting Cadets U16 male -52 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Cipriano Roy
PF27 Point Fighting Cadets U16 male -57 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Colafato Fabio
PF22 Point Fighting Boys U13 -42 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Colafato Fabio
PF23 Point Fighting Boys U13 -47 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Didane Yanis
PF27 Point Fighting Cadets U16 male -57 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Didane Yanis
PF28 Point Fighting Cadets U16 male -63 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Fasolo Cassandra
PF01 Point Fighting Grand Champion Ladies Open Class
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Fasolo Cassandra
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Fasolo Cassandra
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Lo Prete Antonio
PF02 Point Fighting Grand Champion Men Open Class
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Lo Prete Antonio
PF37 Point Fighting Men 19 Years & Over -69 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Lo Prete Antonio
PF38 Point Fighting Men 19 Years & Over -74 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Lurati Alessandro
PF33 Point Fighting Juniors U19 male -79 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Lurati Alessandro
PF34 Point Fighting Juniors U19 male -84 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Mancari Danylo
PF02 Point Fighting Grand Champion Men Open Class
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Mancari Danylo
PF37 Point Fighting Men 19 Years & Over -69 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Mancari Danylo
PF38 Point Fighting Men 19 Years & Over -74 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Rast Cheyenne
PF01 Point Fighting Grand Champion Ladies Open Class
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Rast Cheyenne
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Rast Cheyenne
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Richner Stefanie
PF01 Point Fighting Grand Champion Ladies Open Class
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Richner Stefanie
PF14 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -55 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Richner Stefanie
PF15 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -60 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Siegrist Philipp
PF29 Point Fighting Cadets U16 male +63 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Siegrist Philipp
PF31 Point Fighting Juniors U19 male -69 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Skopljak Tamara
PF13 Point Fighting Cadets U16 female +60 kg
WAKO Switzerland(Swiss-Team), SWITZERLAND (SUI)
Skopljak Tamara
PF16 Point Fighting Ladies 16 Years & Over -65kg
WAKO Switzerland[1](Swiss-Team[1]), SWITZERLAND (SUI): Total entries: 27 Total athletes 11
Teams: 54 Total entries: 835 Total athletes: 363
Privacy statement
|
GTC
|
Imprint
SET Online by sportdata.org © sportdata GmbH & Co KG 2001 - 2024 (2024-05-15 04:23:37 CEST +02:00)